Skål med fat Meissen

Skål med fat Meissen
Skål med fat Meissen
Skål med fat Meissen
Skål med fat Meissen
Skål med fat Meissen
Skål med fat Meissen
Skål med fat Meissen
Skål med fat Meissen

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL, med fat, porslin, Meissen, 1900-tal, dekor av polykroma blommor, total höjd 6 cm

Smärre nagg

174843

2013-03-16