Skål med fat Meissen
2013-03-16
174843
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅL, med fat, porslin, Meissen, 1900-tal, dekor av polykroma blommor, total höjd 6 cm
Smärre nagg