Heickel oljemålning

Heickel oljemålning
Heickel oljemålning
Heickel oljemålning
Heickel oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HEICKELL, Arthur (1873-1958): Insjölandskap, signerad Arthur Heickel, olja på duk, 40x50,5 cm

174844

2013-03-19