Spegel i art deco

Spegel i art deco
Spegel i art deco

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, tenn, art deco, krönt av bågskytt, höjd 58, diameter 47 cm

Skador, slitage

174848

2013-03-16