Klubbat för:
14 500 SEK
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1920-tal, formgivet av Ture Ryberg, tillverkat i 2 exemplar, gråmålat, höjd 208, 140x40 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm
Bruksslitage
174849
2013-03-21