Dagbädd 1930-tal

Dagbädd 1930-tal
Dagbädd 1930-tal
Dagbädd 1930-tal
Dagbädd 1930-tal
Dagbädd 1930-tal
Dagbädd 1930-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAGBÄDD, 1930-tal, formgiven av Ture Ryberg för äldste sonen, gråmålad, längd 195 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm

174853

2013-03-21