Sakral figurin 16/1700-tal

Sakral figurin 16/1700-tal
Sakral figurin 16/1700-tal
Sakral figurin 16/1700-tal
Sakral figurin 16/1700-tal
Sakral figurin 16/1700-tal
Sakral figurin 16/1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SAKRAL FIGURIN, 16/1700-tal, benarbete, kristusfigur, längd ca 10 cm

Lös del, sprickor, baksidan av överarmen med nagg

174864

2013-03-16