Netsuke Japan

Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NETSUKE, benarbete, Japan, 1900-tal, signerad, höjd 4 cm

Spricka, nagg

174884

2013-03-16