Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
BOGNAR, Istvan (samtida): Vita ångbåtar vid djurgårdskajen, signerad Bognar, olja på duk, 50x70 cm
Zustandsbeschreibung
174886
2013-03-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner