Oljemålning svensk korvett

Oljemålning svensk korvett
Oljemålning svensk korvett
Oljemålning svensk korvett
Oljemålning svensk korvett

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Svensk korvett, olja på duk, monogramsignerad och daterad PB 1855, 20,5x27,5 cm

174921

2013-03-23