Oljemålning PW Cedergren

Oljemålning PW Cedergren
Oljemålning PW Cedergren
Oljemålning PW Cedergren
Oljemålning PW Cedergren

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): Passagerarångare utanför Läckö Slott, signerad P.V. Cedergren, olja på pannå, 28x36,5 cm

174935

2013-03-23