Lars Boëthius oljemålning

Lars Boëthius oljemålning
Lars Boëthius oljemålning
Lars Boëthius oljemålning
Lars Boëthius oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOËTHIUS, Lars (1903-1968): Vy mot Vasabron och stadshuset, signerad Boëthius, olja på pannå, 45x64 cm

174939

2013-03-19