Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MANTEL, Helmut (1900-tal): Komposition, olja på duk, 100x137 cm

174941

2013-03-19