Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WALLROTH, Christoffer Johan (1841-1916): Par vid strand, signerad och daterad Chr. Wallroth 1888, olja på pannå, 18x26 cm
174946
2013-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här