Christoffer Johan Wallroth olja på pannå

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALLROTH, Christoffer Johan (1841-1916): Par vid strand, signerad och daterad Chr. Wallroth 1888, olja på pannå, 18x26 cm

174946

2013-03-19