Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NIEMEYER, Jo (Tyskland, född 1946): "Colour II", signerad och daterad -75, 11/35, färgserigrafi, 54x54 cm,
PROVENIENS: Galleri Grafikhuset
174961
2013-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här