Jo Niemeyer serigrafi

Jo Niemeyer serigrafi
Jo Niemeyer serigrafi
Jo Niemeyer serigrafi
Jo Niemeyer serigrafi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NIEMEYER, Jo (Tyskland, född 1946): "Colour II", signerad och daterad -75, 11/35, färgserigrafi, 54x54 cm,
PROVENIENS: Galleri Grafikhuset

174961

2013-03-20