Anton Ulrik Berndes gravyr

Anton Ulrik Berndes gravyr
Anton Ulrik Berndes gravyr

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNDES, Anton Ulrik (1757-1844): Porträtt av Greve Samuel af Ugglas, signerad AU Berndes, gravyr, 45x30 cm

Skador, fläckar

174969

2013-03-20