Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ESCHKE, Hermann Richard (1859-1944): Segelbåtar utanför kust, signerad och daterad Richard Eschke, München -87, olja på duk, 36x57,5 cm
Smärre ramskador
174997
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här