Oljemålning Richard Eschke

Oljemålning Richard Eschke
Oljemålning Richard Eschke
Oljemålning Richard Eschke
Oljemålning Richard Eschke
Oljemålning Richard Eschke
Oljemålning Richard Eschke

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ESCHKE, Hermann Richard (1859-1944): Segelbåtar utanför kust, signerad och daterad Richard Eschke, München -87, olja på duk, 36x57,5 cm

Smärre ramskador

174997

2013-03-23