Oljemålning Adolf Bock

Oljemålning Adolf Bock
Oljemålning Adolf Bock
Oljemålning Adolf Bock
Oljemålning Adolf Bock
Oljemålning Adolf Bock
Oljemålning Adolf Bock

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BOCK, Adolf (1890-1968): Tyska fyrmastade barken "Pamir" förlisning, signerad och daterad Adolf Bock, 1959, olja på duk, 44x64 cm

175006

2013-03-23