Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BILLE, Carl (Danmark 1815-98), Ångbark och segelfartyg på öppet hav, signerad och daterad Carl Bille 1869, olja på duk, 34,5x50 cm
175011
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här