Rakspegel

Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAKSPEGEL med ljuslampetter, 1800-talets andra hälft, mahogny, ställbar höjd

Skador, glaset med skador i kanten

175015

2013-03-22