Bokskåp jugend
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BOKSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, mahogny, dörrarna med skuren dekor, skyltmärkt Carl Johanssons möbleringsaffär Stockholm, höjd 136, 150x34 cm
Kuntoraportti
Nyckel finns. Spricka, slitage.
175021
Päivämäärä:
2013-03-22