Bokskåp jugend

Bokskåp jugend
Bokskåp jugend
Bokskåp jugend
Bokskåp jugend
Bokskåp jugend
Bokskåp jugend

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BOKSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, mahogny, dörrarna med skuren dekor, skyltmärkt Carl Johanssons möbleringsaffär Stockholm, höjd 136, 150x34 cm

Kuntoraportti

Nyckel finns. Spricka, slitage.

175021

Päivämäärä:

2013-03-22