Oljemålning Elis Lindgren

Oljemålning Elis Lindgren
Oljemålning Elis Lindgren
Oljemålning Elis Lindgren
Oljemålning Elis Lindgren

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINDGREN, Elis (1866-1938): Lastångaren "Elsa" i Göteborgs hamn, signerad och daterad Elis Lindgren 1919, olja på duk, 124X94 cm

175044

2013-03-23