Carl Eldh brons

Carl Eldh brons
Carl Eldh brons
Carl Eldh brons
Carl Eldh brons
Carl Eldh brons
Carl Eldh brons
Carl Eldh brons
Carl Eldh brons

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ELDH, Carl (1873-1954): Nymph, signerad C J Eldh, daterad 1901, patinerad brons, höjd 28 cm + 1 cm stensockel

Lossnat från sockel

175072

2013-03-21