Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ELDH, Carl (1873-1954): Nymph, signerad C J Eldh, daterad 1901, patinerad brons, höjd 28 cm + 1 cm stensockel
Lossnat från sockel
175072
2013-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här