Pelle Svedlund oljemålning

Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

2 000 SEK

SVEDLUND, Pelle (1865-1947): Karl den XII.s staty, Kungsträgården, signerad PS, olja på pannå, 75x62 cm

175084

2013-03-21