Emil Lindgren oljemålning
2013-03-21
175097
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDGREN, Ernst (1887-1948): Vintermotiv med å, signerad Emil Lindgren, olja på pannå, 66x80 cm