Emil Åberg oljemålning
Closed
2013-03-21
175100
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ÅBERG, Emil (1864-1940): "Kung Adolf Fredrik i svarvskammaren", olja på pannå, signerad E Åberg, 41x51 cm
Krackeleringar