Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARALD SALOMON, skulptur, Rörstrand, 1940-tal, i form av kvinnofigur med barn, stengods, glasyr i grönt, brunt och svart, signerad R SVERIGE HS 24/50, höjd 52 cm
Lagning
175121
2013-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här