Skulptur Rörstrand

Skulptur Rörstrand
Skulptur Rörstrand
Skulptur Rörstrand
Skulptur Rörstrand
Skulptur Rörstrand
Skulptur Rörstrand
Skulptur Rörstrand
Skulptur Rörstrand
Skulptur Rörstrand
Skulptur Rörstrand
Skulptur Rörstrand
Skulptur Rörstrand

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD SALOMON, skulptur, Rörstrand, 1940-tal, i form av kvinnofigur med barn, stengods, glasyr i grönt, brunt och svart, signerad R SVERIGE HS 24/50, höjd 52 cm

Lagning

175121

2013-03-19