Skulptur från Afghanistan

Skulptur från Afghanistan
Skulptur från Afghanistan
Skulptur från Afghanistan
Skulptur från Afghanistan
Skulptur från Afghanistan
Skulptur från Afghanistan
Skulptur från Afghanistan
Skulptur från Afghanistan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Afghanistan, brons, ryttare, höjd 18,5 cm
PROVENIENS: inköpt i Kabul 1974

175127

2013-03-21