Olle Bonniér
2013-03-21
175139
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier -59, 13/30, färglitografi, bladyta 54x75 cm