Gertrud Stavling

Gertrud Stavling
Gertrud Stavling
Gertrud Stavling
Gertrud Stavling

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STAVLING, Gertrud (samtida): Komposition, signerad G. Stavling, olja på duk, 61x96 cm

Krackelerad

175142

2013-03-21