Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHERYL AKNER-KOLER (född 1956): "Fragment I+II", diptyk, bemålat trä, signerad och daterad a tergo 1988, längd 90 cm
Smärre fläckar
175152
2013-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här