Fällbord mahogny
2013-03-24
175171
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, England, 1900-tal, mahogny, höjd 73, 63x56 cm
Smärre ytskador