Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

4 000 SEK

MANTEL, Helmut (1900-tal): Figurkomposition, signerad E.H Mantel, olja på duk, 123x126 cm

175173

2013-03-24