Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AFFISCHER, 10 st, Kina, 1900-tal, bl a Mao, vardera 74x51 cm, i mapp
Hanteringsveck, smärre skador
175177
2013-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här