Skedar för drinkar

Skedar för drinkar
Skedar för drinkar
Skedar för drinkar
Skedar för drinkar
Skedar för drinkar
Skedar för drinkar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LONG DRINKSKEDAR, silver, Finland, skedarna numrerade 1-10 nr 2 saknas, längd ca 16 cm, vikt ca 175 g, i originaletui Viktor Lindman Helsingfors

Etuiet med skador

175220

2013-03-20