Hänge i silver

Hänge i silver
Hänge i silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄNGE, silver, emalj, föreställande en yngling i 1700-talskläder, fyrpassformad med dekor av orientpärlor

Ursprungligen en brosch, skador, emalj med repor

175237

2013-03-25