Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CAMPIGLI, Massimo (Italien, 1895-1971): Cavalerizza, 1954, signerad och numrerad Campigli, 148/200, färglitografi, 39,5x49 cm, Litteratur: Meloni-Tavola 153
175239
2013-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här