Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VÄRJA, rysk, för ämbetsman, 1800-tal, klingan märkt Solingen, förgyllt mässingsfäste, svart läderbalja med mässingsbeslag, längd 73 cm
Baljan skadad
175241
2013-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här