Rysk värja

Rysk värja
Rysk värja
Rysk värja
Rysk värja
Rysk värja
Rysk värja

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄRJA, rysk, för ämbetsman, 1800-tal, klingan märkt Solingen, förgyllt mässingsfäste, svart läderbalja med mässingsbeslag, längd 73 cm

Baljan skadad

175241

2013-04-25