Kurirbricka

Kurirbricka
Kurirbricka
Kurirbricka
Kurirbricka

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURIRBRICKA, svensk, före 1824, i förgylld mässing, baksidan märkt Cabinets Courir Bricka, höjd 8 cm

Skador

175246

2013-04-25