Ringar i silver

Ringar i silver
Ringar i silver

Klubbat för:

1 500 SEK

800 SEK

RINGAR, 2 st., silver, stämplade Ge-Kå Smycken, G. Kaplan, Stockholm 1969, signerad Olle Ohlsson resp. Olle Olsson, Sweden, sterling, ringstorlekar 17 och 17,5 mm

175253

2013-03-19