Klubbat för:
1 500 SEK
800 SEK
RINGAR, 2 st., silver, stämplade Ge-Kå Smycken, G. Kaplan, Stockholm 1969, signerad Olle Ohlsson resp. Olle Olsson, Sweden, sterling, ringstorlekar 17 och 17,5 mm
175253
2013-03-19