Susanne Nessim färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

NESSIM, Susanne (född 1944): (2) Studier, signerade Nessim, färglitografier, 87/95 resp 76/95, vardera 65x50 cm vardera

Zustandsbeschreibung

175258

2013-03-21