Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VASER, 3 st., porslin, Rörstrand, i form av getter, höjd 20 cm
Skador, en med omfattande lagning
175262
2013-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här