Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VASER, 3 st., porslin, Rörstrand, i form av getter, höjd 20 cm

Skador, en med omfattande lagning

175262

2013-03-19