Wilhelm Behm olja

Wilhelm Behm olja
Wilhelm Behm olja
Wilhelm Behm olja
Wilhelm Behm olja

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BEHM, Wilhelm(1859-1934): Äppelträd i blom, signerad Wilh Behm Paris, olja på duk, 32x46 cm

Smärre krackeleringar, färgbortfall

175275

2013-03-22