Alfred Thörne oljemålning

Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THÖRNE, Alfred (1850-1916): Vinterlandskap med bäck, signerad Alfred Thörne, olja på duk, 45X28 cm

Smärre fläckar och krackeleringar

175276

2013-03-22