Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Domherrar i vinterskrud, otydligt signerad Mosse Stoopendaal, signerad och daterad a tergo Mosse St-l 1946, olja på duk, 33,5x41 cm
Fläckar
175277
2013-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här