Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Domherrar i vinterskrud, otydligt signerad Mosse Stoopendaal, signerad och daterad a tergo Mosse St-l 1946, olja på duk, 33,5x41 cm

Fläckar

175277

2013-03-22