Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Vinterlandskap med häst och släde, signerad Lindorm L-38, olja på pannå, 37x45 cm

Färgbortfall, smärre märken

175278

2013-03-22