Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Vinterlandskap med häst och släde, signerad Lindorm L-38, olja på pannå, 37x45 cm
Färgbortfall, smärre märken
175278
2013-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här