Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HRADIL, Bela (1885-1968): Kvinna i folkdräkt med katt, signerad Hradil, olja på duk, 61x50 cm

175279

2013-03-22