Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WAHLSTRÖM, Charlotte (1849-1924): Sommarlandskap med vattendrag, signerad och daterad Charlotte Wahlström 1920, olja på duk, 66,5x55,5 cm
Färgbortfall, ett spikhål i duk
175280
2013-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här