Charlotte Wahlström oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WAHLSTRÖM, Charlotte (1849-1924): Sommarlandskap med vattendrag, signerad och daterad Charlotte Wahlström 1920, olja på duk, 66,5x55,5 cm

Färgbortfall, ett spikhål i duk

175280

2013-03-22