Bordslampa
2013-03-19
175307
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille noir, vasens höjd 51 cm
Nagg, borrad för el